Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kütüphane D.B. Kurupelit Kampusu 55139 Atakum/ SAMSUN
90 (362) 457 60 63

Complete Anatomy – Elsevier’in yeni Anatomi Platformu erişimi

07.04.2020
667
Complete Anatomy – Elsevier’in yeni Anatomi Platformu  erişimi

 Elsevier tarafından sunulan 3D4Medical’s Complete Anatomy; dünyanın en gelişmiş 3D anatomi platformu sayesinde, öğrencilere, eğitimcilere ve sağlık profesyonellerine anatomi eğitimi ile ilgili devrim niteliğinde çözümler sunmaktadır.

Bu süreçte, Online eğitimlerinizi desteklemek amacıyla, aşağıda detay bilgileri verilen bu anatomi platformuna kullanıcıların 30 gün süre ile erişebilmesi için takip edilmesi gereken adımlar bilginize sunulmaktadır.

Erişim detayları :

  1. Adım: Bilgisayarııza/Tabletinize/Akıllı Telefonunuza aplikasyonu indirin.

iPhone: https://apps.apple.com/us/app/complete-anatomy-2019-mobile/id1309253074

iPad: https://apps.apple.com/us/app/complete-anatomy-2019/id1054948424

MAC bilgisayar: https://apps.apple.com/us/app/complete-anatomy-2019/id1141323850?mt=12

Windows bilgisayar : https://www.microsoft.com/tr-tr/p/complete-anatomy-platform-2020/9nblggh40f2t?activetab=pivot:overviewtab

Android cihazlar : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.a3d4medical.completeanatomy

 

  1. Adım: Bir hesap oluşturun.

Sağ-üst köşede Get Started’e tıklayıp kaydınızı oluşturun.

  1. Adım: Erşim kodunu aktif edin (Redeem Code).

Settings (Ayarlar) menüsünden My Accounts (Hesabım) kısmına girip erişim kodunuzu (Erişim kodu için kutuphane@omu.edu.tr adresine e-posta gönderiniz) girin Redeem butonunu tıklayın  ve Complete Anatomy’i kullanmaya başlayın.  Aktivasyon yardım videosu için tıklayınız.

ERİŞİM SÜRESİ: Kodu aktif ettikten sonraki 30 gün erişiminiz olacaktır. (Yukarıda verilen kodu 30 Nisan’a kadar kullanmalısınız)

Complete Anatomy, dünyada 300’ün üzerinde üniversitede kullanılarak 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmıştır. Dünya çapında 20 milyon indirilme ile 160 ülkede App Store içinde en çok indirilen 1. uygulamadır.

17.000’den fazla farklı yapı içeriği, 1500’den fazla video ve 100’ün üzerinde ders ile Complete Anatomy oldukça kapsamlı anatomi içeriğine sahiptir.

Anatomi eğitiminde altın standard olarak kullanılan makro anatomi modeli, ekibimiz tarafından gerçek insan vücuduna en yakın olcak şekilde tasarlanmıştır. Daha derine inmek için mikroanatomi modellerini kullanabilir ve dokuların ve hücrelerin işleyişine yakından bakabilirsiniz.

Mikroanatomi modelleri ile ilgili detaylar için buraya tıklayarak ilgili videoya ulaşabilirsiniz.

Hücre biyolojisi, kesit görüntüleri ve kardiyak döngüyü gösteren kalp atımı gibi detaylı modeller ile anatomi öğrenimini derinleştirebilirsiniz. Vücutta bulunan 12 farklı sistemi model üzerinden inceleyebilirsiniz.

Complete Anatomy içerisindeki araçları kullanarak, laboratuar ortamında olmaya gerek duymadan diseksiyon yapabilir ve çeşitli durumları simüle edebilirsiniz.

Complete Anatomy içinde yapmış olduğunuz çalışmaları, gruplar oluşuturarak paylaşabilir ve kullandığınız farklı cihazlardan içeriğe erişebilirsiniz.

Complete Anatomy içeriğine, bilgisayarınıza yükleyeceğiniz program ile erişebileceğiniz gibi ödüllü mobil uygulaması aracılığı ile de erişebilirsiniz.

Tanıtım videosu için buraya tıklayınız.

Kullanım ile ilgili videolar için buraya tıklayınız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz :